Brzeg Dolny24
Z kraju

Utopienie w zbiorniku na Dolnym Śląsku. Nie żyje mężczyzna

Na terenie powiatu świdnickiego doszło do tragicznego wypadku nad wodą. Ratownicy nie zdołali uratować tonącego mężczyzny.

28 czerwca 2026·2 MIN·0 WYŚWIETLEŃ
Utopienie w zbiorniku na Dolnym Śląsku. Nie żyje mężczyzna

W regionie Dolnego Śląska doszło do dramatu, w wyniku którego życie stracił mężczyzna. Tragedia miała miejsce w zbiorniku wodnym położonym w okolicach Komora na terenie powiatu świdnickiego.

Zgodnie z dostępnymi informacjami, służby ratownicze podjęły akcję ratunkową, jednak niestety nie udało się ocalić tonącego. Mężczyzna wypadł do wody w okolicznościach, które wymagają wyjaśnienia.

Okoliczności zdarzenia oraz przyczyny przewrócenia się pokrzywdzonego są przedmiotem postępowania. Lokalne służby zostały powiadomione o tragedii i podjęły natychmiastowe działania ratunkowe na miejscu wypadku.

Incydent stanowi kolejną tragedię, do której doszło nad zbiornikami wodnymi na Śląsku. Zdarzenie przypomina o zagrożeniach związanych z przebywaniem nad wodą i znaczeniu przestrzegania zasad bezpieczeństwa.

Na podstawie materiału RMF24. Link do oryginału →

AD
Administrator
Redaktor Brzeg Dolny24

Polecane